Święto Trzech Króli w ZENORI ART STUDIO – Kolędowanie z towarzyszeniem Tria GaD Mu

Home  /  Artykuły  /  Aktualności  /  Bieżąca strona
6 stycznia, 2012,

Kolędowanie z towarzyszeniem Tria GaD Mu

Termin: 6 styczna 2012, piątek – godzina 16.00
Miejsce: Teatr ZENORI ART- Rozwadza
Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=I-lA8T5lLDQ

W programie Kolędy na jazzowo – zespół wykonuje znane kolędy w jazzowych aranżacjach, a także własne kompozycje i standardy jazzowe.

W skład Tria GaD Mu wchodzą:

ADAM RYBAK – pianista, kompozytor, aranżer. Współpracował z wieloma wokalistami – m.in.: Patrycją Golą, Mieczysławem Szcześniakiem, Kayah, Ewą Bem, Edytą Górniak oraz wieloma innym muzykami: Adamem Sztabą, Krzysztofem Herdzinem, Piotrem Manią…

TOMASZ MUCHA – absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.
Występował ze znanymi muzykami polskiej sceny jazzowej – Maciejem Sikałą, Zbigniewem Namysłowskim, Włodzimierzem Nahornym, oraz tzw. „sceny jassowej” – Tomaszem Gwincińskim (płyta „Jupiter” w towarzystwie Locko Richtera – bas i Arka Skolika – perkusja), Tymonem Tymańskim…

MICHAŁ GASZ – ps. Gashoo – wokalista, aktor scen muzycznych, autor tekstów, kompozytor. Jest absolwentem GWSH w Katowicach. Współpracował m.in. z: Anną Jurksztowicz, Majką Jeżowską, Krystyna Prońko, Elżbietą Skrętkowską, Olgą Szomańską-Radwan, Elżbietą Zapendowską, Laco Adamikiem, Krzysztofem Herdzinem, Krzesimirem Dębskim, Piotrem Rubikiem, Januszem Radkiem, Pawłem "Bzimem" Zareckim, Jarosławem Zawadzkim i z szeregiem innych postaci polskiej sceny muzycznej…

 


Post Tags: ,Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.