Prelekcja ks. Artura Juzwy „Ikona” oraz koncert grupy „Mistic”

Home  /  Artykuły  /  Aktualności  /  Bieżąca strona
28 marca, 2014, Grzegorz

"Mistic" to grupa muzyczna nagrywające znane utwory muzyczne w aranżancji styliwzowanej na chorały gregoriańskie, dlatego grupa często nazywana jest "Polskimi Gregorian". Powstała w 2005 roku, a już w rok później ukazała się pierwsza, debiutacka płyta pod tytułem "Mistic – Największe polskie przeboje w stylu chorału gregoriańskiego". Na krążku znalazły się między innymi przeboje zespołów Bajm, O.N.A., DeMono oraz Perfect.

Do tej pory grupa ma na swoim koncie 4 albumy oraz 3 single, a obecnie koncertuje w całej Polsce i już w ten weekend odwiedzi kościółek Zenori Art w Rozwadzy.

Występ zespołu "Mistic" poprzedzi prelekcja księdza Artura Juzwy zatytułowana "Ikona".

Zapraszamy w sobotę 29 marca 2014.

 


Post Tags: , , ,