„Piosenki z Teatru i Salonu” – koncert Katarzyny Łochowskiej

Home  /  Artykuły  /  Aktualności  /  Bieżąca strona
24 kwietnia, 2015, Grzegorz

Zapraszamy na najbliższy koncert zatytułowany "Piosenki z Teatru i Salonu" Katarzyny Łochowskiej.

Katarzyna Łochowska jest absolwentką warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończyła w 1994 roku. Na srebrnym ekranie zadebiutowała będąc jeszcze studentką – w 1992 roku. Była to rola w filmie fabularnym Juliusza Machulskiego "Szwadron". W 1994 roku dołączyła do zespołu Teatru Ateneum. Podczas sootniego wieczoru będzie jej towarzyszyć Ewa Telega – aktorka, urodzona w niedalekim Kędzierznie w 1962 roku. Zadebiutowała w 1983 roku w filmie Kasztelanka, a w ostatnim czasie można jązobaczyć m. in. w serialu telewizyjnym "Lekarze".

Koncert odbędzie się 25 kwietnia 2015 roku o godzinie 19:30. Zapraszamy serdecznie.


Post Tags: , ,