„Krotochwile” – wystawa obrazów Andrzeja Sznejweisa

Home  /  Artykuły  /  Aktualności  /  Bieżąca strona
11 września, 2014, Grzegorz

W piątek 12 września nasze Stowarzyszenie gościć będzie znanego twórcę, ilustratora, projektanta, grafika oraz malarza – Andrzeja Sznejweisa.

Urodzony w 1960 roku w Zabrzu twórca, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu swoje życie na stałe związał z Opolem, gdzie ciągle tworzy i naucza. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i zbiorowych, tak w kraju jak i za granicą m. in. w Czechach, Niemczech, Francji, Włoszech i w USA. Jest także laureatem kilku nagród w tym I nagrody na Krakowskim Ogólnopolskim Konkursie na Artystyczny Plakat – „Plakat Roku 1998”.

Jego prace można będzie podziwiać już jutro w kościółku Stowarzyszenia Zenori Art w Rozwadzy. Wystawa będzie otwarta dla odwiedzających od godziny 18:00. Wstęp wolny.


Post Tags: , ,