Koncert Moniki Borzym „Back to the Garden”

Home  /  Artykuły  /  Aktualności  /  Bieżąca strona
17 maja, 2017, Grzegorz

W najbliższą niedzielę, 21 maja na deskach naszego zakątka kultury wystąpi Monika Borzym, prezentując materiał ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej "Back to the Garden" na której znalazły sięjej interpretacje utworów Joni Mitchell.

Monika Borzym swoją karierę zaczęła jako pianistka, występując na festiwalu New Trire, gdzie otrzymała wyróżnienie w kategorii "Outstanding Solist". Pewien czas spędziła w Ameryce zgłębiając technikę improwizacji i harmonii jazzowej. W swoim dorobku ma występy na szeregu prestiżowych festiwali, m.in. Jazz Jamboree, a także 3 płyty studyjne. To właśnie utwory z ostatniej z nich zaprezentuje w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00.

Zapraszmy!


Post Tags: , ,