Koncert Krzysztofa Tyńca „Tu i Teraz”

Home  /  Artykuły  /  Aktualności  /  Bieżąca strona
26 lutego, 2015, Grzegorz

20150227-Koncert Krzysztofa Tyńca

W najbliższy piątek w siedzicie Stowarzyszenia Zenori Art odbędzie się koncert Krzysztofa Tyńca zatytułowany "Tu i teraz".

Krzysztof Tyniec urodził się 5 lutego 1956 roku w Nowej Rudzie, niewielkim mieście w województwie Dolnośląskim. Wychował się w Zgorzelcu skąd wyjechał do Warszawy, aby podjąć naukę na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, którą ukończył w 1980 roku. Znany aktor teatralny i filmowy, konferancjer, kabareciarz, prowadzący programy telewizyjne i teleturnieje. Występował wielokrotnie w Kabarecie Olgi Lipińskiej.

W 2014 roku otrzymał srebrny medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Koncert odbędzie się 27 lutego o godzinie 19:00.


Post Tags: , , ,