Koncert Jazzclub Munich Ensemble i Anny Leman

Home  /  Artykuły  /  Aktualności  /  Bieżąca strona
1 października, 2014, Grzegorz

W nadchodzący piątek, 26 września 2014 kościółek naszego Stowarzyszenia zmieni się w prawdziwy jazzowy klub. Stanie się to za sprawą wyjątkowych gości – Anny Leman, kompozytorki i wokalistki, oraz zespołu jazzowego Jazzclub Munich Ensemble.

Anna Leman miłość do muzyki odziedziczyła po rodzicach – jej ojciec był znanym śpiewakiem operowym a matka tancerką. Nic więc dziwnego, że już w wieku 6 lat Anna śpiewała m.in. kompozcje Mozarta. Znacznie później, pracując w Państwowej Operze w Monachium jako charakteryzatorka, powoli zaczęła odkrywać w sobie ogromną pasję do muzyki jazzowej. W 2007 zadebiutowała w roli kompozytorki, autorki tekstów oraz wokalistki wydając album "Moon Hours". W trzy lata później ukazała się druga płyta zatytułowana "Traces".

Serdecznie zapraszamy na koncert Anny oraz Jazzclub Munich Ensemble w najbliższy piątek o godzinie 19:00.


Post Tags: , ,