Koncert „Dobry wieczór” zespołu Voo Voo

Home  /  Artykuły  /  Aktualności  /  Bieżąca strona
23 listopada, 2015, Grzegorz

Koncert Voo Voo22 listopada, czyli w najbliższą niedzielę, w Zakątku Kultury Zenori Art zagości zespół Voo Voo, który zaprezentuje między innymi repertuar ze swojej nowej płyty zatytułowanej "Dobry wieczór".

Tradycje zespołu sięgają 1985 roku, pierwotnie skład zespołu tworzyli Wojciech Waglewski, Andrzej Nowicki, Wojciech Morawski i Milo Kurtis, choć jeszcze w tym samym roku Wojciecha Morawskiego zastąpił Marek Czapelski. Skład zespołu na przestrzeni lat wielokrotnie się zmieniał, podobnie jak zmieniała się twórczość grupy. Obecnie zespól tworzą Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Karim Martusewicz oray Michał Bryndal.

W dorobku grupy znajduje się 25 albumów, w tym dwa ze statusem "złotej płyty". Ponadto zespół wydał szereg płyt koncertowych, singli oraz tworzył muzykę filmową.

W najbliższą niedzielę będziemy mogli posłuchać utworów z płyty "Dobry wieczór" wydanej pod koniec 2014 roku. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00.


Post Tags: , ,