Koncert Beaty Przybytek „I’m Gonna Rock You”

Home  /  Artykuły  /  Aktualności  /  Bieżąca strona
6 czerwca, 2016, Grzegorz

10 czerwca na deskach sceny naszego Stowarzyszenia zagości Beata Przybytek – wokalistka, pianistka, kompozytorka. Wielokrotnie nagradzana, m. in. prestiżową nagrodą muzyczną Programu III Polskiego Radia im. Mateusza Święcickiego "Mateusz Trójki 2013”, laureatka I miejsca w konkursie 29. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie Kultury i Sztuki. Absolwentka i obecnie pedagog Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.

W najbliższy piątek zaprezentuje nam swoje kompozycje pochodzące z najnowszej płyty wokalistki zatytułowanej "I'm Gonna Rock You". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na godzinę 19:00.


Post Tags: , ,